top of page

İhracat Danışmanlığı

BYEXPRO olarak üreticilerin ve hizmet sağlayıcıların ürettikleri ürün ve hizmetleri yurt dışı pazarlarında satmak için gerekli süreçleri yönetiyoruz. Yurt Dışı Pazarlama Süreçleri, İhracat Raporlama Hizmetleri, Yurt Dışı Müşteri Bulma Faaliyetleri, Yurt Dışı Pazar Araştırma Süreçleri gibi İhracatın Dinamiklerini oluşturan alanlarda hizmet vermekteyiz.

Yurt Dışı Pazar Araştırması

Ürün ve Hizmetlerinizin yurt dışı pazarlarında yer alması için gerekli temeli atıyoruz. Sürdürülebilir bir ihracat hedefliyorsanız, şirketinize özel Yurt Dışı Pazar Araştırması hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İhracat Yönetimi

Ürün ve Hizmetlerinizin yurt dışı pazarlarında yer alması için gerekli tüm ihracat süreçlerini yönetiyoruz. Halihazırda ihracat yapıyorsanız ya da ilk kez ihracat tecrübesi yaşayacaksanız İhracat Yönetimi Hizmetimizden faydalanabilirsiz.

İhracat Müşterisi Bulma

Ürün ve Hizmetlerinizin yurt dışı pazarlarında yer alması için gerekli tüm bağlantıları kuruyoruz. Üretilen ürünler ya da sağlanan hizmetler için sektörel bazda yurt dışı müşterileri buluyoruz ve danışan firmalarımıza tüm bilgileri raporluyoruz.

Stratejik İhracat Raporu

GTIP Tespiti, Sektör İhracat Analizi, Hedef Pazar Tespiti, Pazar Analizi, Rakip Analizi, Uzman Görüşü gibi ihracat altyapısını oluşturacak verilerin yer aldığı şirketinize özel Stratejik İhracat Raporu Hizmeti

Teşvik ve Hibe

İhracat süreçlerinde destek olarak verilen tüm hibe ve teşvik süreçleri ile ilgili bilgilendirme, belgelendirme ve başvuru süreçlerini kapsar.

Fuar Planlama

Yurt dışı pazarlarda yer alma noktasında önemli bir yere sahip olan fuar süreçleri için gerekli tüm planlama, tercümanlık, katılım, araştırma faaliyetlerini kapsar.

bottom of page