top of page

Byexpro İştirak Markaları

Grapiksel Ajans

BYEXPRO, ''Yeni Nesil Danışmanlık'' mottosuyla faaliyetlerine başlamış bir danışmanlık şirketidir. Bünyesinde barındırdığı sistematik organizasyon yapısı ile birlikte kişi ve kurumlara kurumsal hedeflerini gerçekleştirmeleri için gerekli danışmanlık desteğini vermektedir. Sonuç odaklı danışmanlık anlayışımız ile danışan firmalarımızda %100 hedefe ulaşma başarıyı sağlıyoruz.

BYEXPRO; Hatay, Zonguldak ve Şanlıurfa bölgelerinde faaliyetlerini yürütmektedir. Modern yönetim sistemi ile birlikte yalnızca bu bölgelerden değil Türkiye'nin her noktasından firmalar ile çalışacak altyapıya sahiptir.

 

Amacımız, ''Yeni Nesil Danışmanlık Sistemi'' ile birlikte kişi ve kurumların sürdürülebilir hedeflerini gerçekleştirmeleri için gerekli tüm hizmetleri tek bir çatı altında sunmak.

onlinelezzetler.com

KOBİ'lere, Belirledikleri ya da Belirleyecekleri Sürdürülebilir Şirket Politikalarına ulaşmak için gerekli Stratejik, Kurumsal, Vizyoner, Yenilikçi, Küresel, Tasarımsal ve Sosyal Yaşama Uyarlanabilir Sistemler Kazandırmak.

Vizyonumuz

Özgün Değerlerimiz ile KOBİ'lere Yenilikçi Boyutlar Kazandırarak KOBİ'lerin Şirket Politikalarını ve Sürdürülebilir Hedeflerini nihai sonuca ulaştırmak suretiyle Optimum Düzeyde Başarıyı Yakalamalarını Sağlamak.

2e Ajans

BYEXPRO'yu, kuruluş amacı ve hikayesiyle Start-Up oluşumu olarak tanımlamak mümkündür. Kişi ve kurumların ihtiyaç duyduğu tüm kurumsal süreçlerin tek bir çatı altında yürütülmesi kurgusuyla atılan bu ilk adım yerini; alanında uzman danışman personel, sistematik organizasyon yapısı ve çözüm odaklı danışmanlık bilincine dönüşerek kurumsal bir şirket haline gelmiştir.

Kazançtan önce büyümeyi, idareden önce hümanist yönetimi, çok iş yüklenmekten önce başarılı işleri icra etmeyi hedef alan yenilikçi vizyonumuz ile sektörde öncü danışmanlık şirketi olma hedefimizin peşinde büyük umutlarla koşmaya devam ediyoruz.

Çünkü biliyoruz ki, 

''Yeni Nesil Danışmanlık'' sektörün tamamına yeni bir soluk ve heyecan getirecek. Bu yenilikçi adımdan aldığımız güç ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

bottom of page