top of page

E-Ticaret Çözümleri

BYEXPRO olarak üreticilerin ve hizmet sağlayıcıların ürettikleri ürün ve hizmetleri E-Ticaret ile doğru hedef kitleye ulaşması için gerekli tüm süreçlerin hizmetini vermekteyiz. Şirketler için Sıfırdan E-Ticaret Altyapısı Oluşturma, E-Ticaret Yönetimi, E-Ticaret Sitesi Kurma ve Trendyol,11, HepsiBurada gibi Pazar Yerlerinin kurulumu ile Yönetimi Desteği Veriyoruz.

E-Ticaret Altyapısı Oluşturma

Üreticilerin ürettiği ürün ve hizmetlerin doğru hedef kitleye ulaşması için gerekli tüm Elektronik Ticaret süreçlerinin Altyapısını sıfırdan kuruyoruz.

E-Ticaret Yönetimi

Üreticilerin ürettiği ürün ve hizmetlerin E-Ticaret sitesinde ve E-Ticaret Platformlarında yer alması için gerekli tüm süreçleri yönetiyoruz.

E-Ticaret Sitesi Kurma

Şirketlere özel Sıfırdan E-Ticaret Sitesi Kurulumu, Ödeme Yöntemleri Entegrasyonu, Kargo Entegrasyonu, SEO Optimizasyonu vb. anahtar teslim E-Ticaret Site Kurulumu 

Pazar Yeri Yönetimi

Trendyol, N11, HepsiBurada, E-PTT Avm, Çiçek Sepeti gibi E-Ticaret Pazar Yerlerinin kurulumu, yönetilmesi, siparişlerin yönetilmesi, kargo süreçlerinin yönetilmesi, ürün girişlerinin yapılması.

bottom of page